Logo Szkoły Podstawowej nr 119 w Warszawie
ul. Pułku Baszta 3 ; 02-649 Warszawa ; tel. 022 844 75 48 Dzisiaj jest:  

Menu


Aktualności

--------------------------
Świetlica szkolna pracuje w godzinach 7:00 - 17:30
--------------------------
Zapraszamy do odwiedzenia zakładki "Osiągnięcia uczniów"
 
--------------------------

Informacje

--------------------------
Rozkład dzwonków
--------------------------
Stołówka szkolna
--------------------------
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
--------------------------
Koncepcja pracy Naszej Szkoły
--------------------------
Liczydełko 2020:

Regulamin konkursu
-------------------------


Aktualizacja strony:
ver.2 dn. 01-12-2019

Biblioteka - Szkoła Podstawowa Nr 119 w Warszawie

 

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 


 
Osiągnięcia sportowe

LI Warszawska Olimpiada Młodzieży 2017/2018

Mistrzostwa Mokotowa w tenisie stołowym dziewcząt - Złoty Medal

Dn. 24 listopada 2017 nasze uczennice: Julia Balcerzak, Daria Nowak, Maja Pruchniewska, Kinga Kowalska
zajęły I miejsce podczas Mistrzostw Mokotowa w tenisie stołowym dziewcząt szkół podstawowych.
 

Mistrzostwa Warszawy w tenisie stołowym dziewcząt - III miejsce

Dn. 05 grudnia 2017 nasze uczennice: Julia Balcerzak, Daria Nowak, Maja Pruchniewska
zajęły III miejsce podczas Mistrzostw Warszawy w tenisie stołowym dziewcząt szkół podstawowych
w ramach LI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 

   
 

Mistrzostwa Mokotowa w mini siatkówce dziewcząt - III miejsce

Dn. 16 lutego 2018 nasze uczennice: Natalia Gabryś, Natalia Romanik, Maja Pruchniewska, Daria Nowak,
Laura Borkowska, Oliwia Kowalska, Julia Jastrzębska, Natalia Lechowicz i Kasia Kaczmarek
zajęły III miejsce podczas Mistrzostw Mokotowa w mini siatkówce dziewcząt szkół podstawowych
w ramach LI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.
 

       


Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 




OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

„Mam Talent” 2017

Dnia 18 maja 2017 nastąpiło uroczyste rozdanie nagród w szkolnej edycji
konkursu „Mam Talent” dla uczniów z klas 1 – 3.

Wyniki uczniów:

Kategoria praca plastyczna
I miejsce: Rybowski Jan
II miejsce: Zamora Maja
III miejsce: Wójcik Michał
Wyróżnione: Nagowska Gabriela, Świerczewska Wiktoria

Kategoria pokaz
I miejsce: Słomińska Blanka
II miejsce: Łuniewicz Aleksandra
III miejsce: Wojtalik Jan

Kategoria śpiew
I miejsce: Zygmunt Zuzanna
II miejsce: Górska Nikola
III miejsce: Lisiecka Julia

Kategoria wiersz
I miejsce: Jasiński Krzysztof
II miejsce: Szczepaniak Paulina
III miejsce: Lisiecka Julia

Gratulujemy!!!
 


 

Antoni Tyliński z klasy 3b, Jakub Baryga z klasy 2b oraz Dominik Wierzbicki z klasy 6a
  zostali wyróżnieni w Międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur Matematyczny".
  
  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Wyniki naszych uczniów w V Mokotowskim Konkursie „Super Pierwszak 2017”:
  Maria Skoworodko zajęła II miejsce
  Maksymilian Karaban zajął III miejsce
  Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 69.

  Gratulujemy!!!

Maksymilian Karaban z klasy Ia zajął I miejsce w XI edycji Międzyszkolnego
   Konkursu Plastycznego „Warszawska Syrenka”.
 
 Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 212.
  
  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs Recytatorski "Pora śnieżnych czarów"
   W dniu 21.11.2016 odbył się I etap świetlicowego konkursu recytatorskiego "Pora śnieżnych czasów".

  I miejsce zajęła Lidia Nowak z klasy 3b
  II miejsce zajęła Zosia Drywulska z klasy 3a
  III miejsce zajęła Magda Madziar z klasy 3b
  Wyróżnienie otrzymała Maja Zamora z klasy 2a

  Wyżej wymienione osoby będą reprezentować naszą szkołę w II etapie konkursu dnia 1.12.2016
  w Szkole Podstawowej nr 85 przy ulicy Narbutta 14 w Warszawie.

   Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!


OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Marta Odachowska, uczennica klasy VI A zajęła III miejsce w Konkursie Literackim
   MOKOTÓW ZA 100 LAT,
zorganizowanym w ramach XII Festiwalu Twórczości Dzieci
   i Młodzieży Mokotowa.

Matylda Jabłonowska, uczennica klasy VI B zajęła III miejsce w Dzielnicowym Konkursie
   Recytatorskim "Warszawska Syrenka".

XII Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Mokotowa
  - Konkurs recytatorski
  Wyróżnienie otrzymała Nina Lisowska z klasy IIA - przygotowała p. Magdalena Sadowska
  - Konkurs
literacki na opowiadanie futurystyczne
  II miejsce zajęła Róża Sadowska z klasy IVB - przygotowała p. Teresa Dudzińska-Bieżanek
  Gratulujemy!!!

Konkurs Recytatorski "Pora śnieżnych czarów"
  W dniu 5 listopada 2015 r. odbyły się szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego
  "Pora śnieżnych czarów". W eliminacjach brało udział 12 uczniów z klas I -III.

  I miejsce zajął Krzysztof Jasiński z klasy II B
  II miejsce zajęła Wiktoria Siwińska z klasy II B
  III miejsce zajął Łukasz Pałyszko z klasy III A

  Wyżej wymienione osoby dnia 3 grudnia 2015 r. reprezentowały Naszą Szkołę podczas finału
  Konkursu w Szkole Podstawowej nr 85 przy ulicy Narbutta 14 w Warszawie.

  Podczas finału Wiktoria Siwińska z klasy II B zajęła II miejsce.
 
  Gratulujemy!!!

Dnia 16 listopada 2015 r. odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w tenisie stołowym dziewcząt.
  Zawody zaliczane do punktacji w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.
 
  Julia Balcerzak z klasy 3a oraz Karolina Domańska z klasy 6a zajęły w tych mistrzostwach I miejsce.
 
  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!


OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Dnia 26 listopada 2014r. odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych,
   rocznik 2003.


Nasi uczniowie:

- Jakub Dudek oraz Piotr Król z klasy 5a zajęli III miejsce.

Gratulujemy!!!

W dniach 29 do 30 grudnia 2014r. odbył się Międzynarodowy Parafialny Turniej Tenisa Stołowego
   w Warszawie - Radości (łączna liczba uczestników wyniosła 40 osób),
   rocznik 2003 - finał B


Nasi uczniowie:
1. Jakub Dudek z klasy 5a zajął I miejsce.
2. Piotr Król z klasy 5a zajął II miejsce.

Gratulujemy!!!

Laureaci Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Transplantacja i ja":

Uczniowie z klasy II a
- Nikola Gajowniczek
- Wiktoria Gajowniczek
- Daria Lebiedź
- Julia Balcerzak
- Igor Lisowski
- Borys Grochowski
- Sebastian Stański

Uczniowie z klasy III a
- Alicja Klimska
- Daria Nowak

Uczennica z klasy I b
- Lidia Nowak

  Gratulujemy!!!

Borys Grochowski z klasy II a zdobył wyróżnienie w dzielnicowym konkursie plastycznym
  "Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci - mój przyjaciel miś".

 
Gratulujemy!!!

Świetlica szkolna zorganizowała w I semestrze następujące konkursy i atrakcje dla dzieci:

--- Wrześniowy konkurs krzyżówkowy dla klas III

--- Wrześniowy konkurs krzyżówkowy dla klas III

--- Moja ulubiona postać związana z zimą lub Bożym Narodzeniem

--- Świąteczny konkurs krzyżówkowy dla klas III

--- Pokazowe zajęcia z zakresu fizyki prowadzone przez tatę uczennicy kl. IIIa

--- Przedstawienie Teatrzyku "Jaś" pt. "Zielona Karuzela" z okazji mikołajek

--- Zajęcia witrażowe prowadzone przez instruktora.

Wyniki konkursu plastycznego "Humorystyczny portret mojego nauczyciela", zorganizowanego
   w październiku 2014r. przez Samorząd Szkolny kl. 4-6:

I miejsce: Karolina Pakuła, klasa 6a
    Portret – pani Iwona
II miejsce: Weronika Wagner, klasa 6a
    Portret – pani Agata
II miejsce: Kajetan Brachfogel, klasa 6a
    Portret – pan Krystian
III miejsce: Zuzanna Skirzyńska, klasa 5a
    Portret – pani Iwona

Wyróżnienie: Anna Pudo, klasa 6a
    Portret – pani Ania
Wyróżnienie: Bartek Szafrański, klasa 5a
    Portret – pani Iwona
Wyróżnienie: Zuzanna Wierzbicka, klasa 6a
    Portret – pani Iwona

  Gratulujemy!!!

Dnia 26 września 2014r. zostały przeprowadzone wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego klas 4-6
  na rok szkolny 2014/2015. Głosowanie przeprowadzono pośród wszystkich uczniów klas 4-6 oraz
  nauczycieli uczących w klasach 4-6. Każdy z kandydatów przygotował plakat wyborczy oraz aktywnie
  promował swoją kandydaturę.

- Bartłomiej Szafrański
- Jerzy Sokołowski
- Kacper Łukasiewicz
- Kajetan Brachfogel
- Kamil Kucharski
- Laura Borkowska
- Marta Odachowska
- Matylda Jabłonowska
- Oliwia Grott
- Robert Szczepaniak
- Weronika Marczewska
- Zuzanna Skirzyńska


OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Wyniki świetlicowego konkursu wiedzy o zdrowiu.
   Konkurs był wypełniany elektronicznie przez uczniów w dn. 16-18.06.2014r.
   Uczniowie którzy uzyskali 17 punktów (maksymalna ilość punktów 18):

  1. Jakub Domański 2a
  2. Katarzyna Hruban 2a
  3. Mateusz Krakowian 2a
  4. Daria Nowak 2a
  5. Oliwier Uchmański 4a
  Gratulujemy!!!

XIV Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku

  
I miejsce w dziedzinie twórczości literackiej - Marta Odachowska z klasy 4a
  III miejsce w dziedzinie twórczości literackiej - Jarema Sługocki z klasy 6a
  Gratulujemy!!!

Uczniowie wyróżnieni w świetlicowym konkursie "Dobre Wychowanie"

Klasa I:
-Julia Bochenek
-Sebastian Stański
-Igor Lisowski
-Borys Grochowski

Klasa II:
-Daria Nowak
-Justyna Odachowska
-Ignacy Wojtalik
-Maja Pruchniewska
-Alicja Klimska
-Katarzyna Hruban
-Róża Sadowska
-Krzysztof Radomski

Klasa III:
-Kacper Jakubowski
-Robert Szczepaniak

Klasa IV:
-Marta Odachowska
-Adrian Dzwonkowski
-Karolina Domańska
-Zuzanna Skirzyńska
-Dominika Grudkowska
-Nikola Fita
-Maria Witkowska
 
 Gratulujemy!!!

Wyniki Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego "Pocztówka z Afryki"

W konkursie brało udział 11 szkół z dzielnicy Mokotów.
Kategoria wiekowa kl. "0" - II (6-8 lat)
  Wyróżnienie otrzymała Justyna Odachowska z klasy 2a.

Kategoria wiekowa kl. III - V (9-11 lat)
  III miejsce zajął Kamil Pakuła z klasy 3a.
  Wyróżnienie otrzymała Katarzyna Andziak z klasy 4a.
  Gratulujemy!!!

Mokotowski konkurs klas czwartych "Moja rodzina - drzewo genealogiczne"

 
Uczniowie naszej szkoły zdobyli:
  I miejsce: Julianna Klus z kl. 4b
  III miejsce: Jakub Dudek z kl. 4a
                Karolina Krupa z kl. 4a
                Weronika Marczewska z kl. 4b
  Wyróżnienie: Marta Odachowska z kl. 4a
  Gratulujemy!!!

Konkurs świetlicowy "Pocztówka z Afryki". Wyniki szkolnego etapu.

Kategoria wiekowa kl. "0" - II, I miejsce:
  1. Alicja Klimska z kl. 2a
  2. Justyna Odachowska z kl. 2a
  3. Daria Nowak z kl. 2a
Wyróżnienia:
  1. Wiktoria Fita z kl. 2b
  2. Katarzyna Hruban z kl. 2a

Kategoria wiekowa kl. III - V, I miejsce:
  1. Katarzyna Andziak z kl. 4a
  2. Laura Borkowska z kl. 3a
  3. Kamil Pakuła z kl. 3a
Wyróżnienia:
  1. Klaudia Dzwonkowska z kl. 5a
  2. Adrian Dzwonkowski z kl. 4a
  3. Nikola Fita z kl. 4a
  4. Dominika Jackowska z kl. 4a
  5. Emilia Komska z kl. 3a
  6. Marta Odachowska z kl. 4a
  7. Zuzanna Skirzyńska z kl. 4a
  8. Bartłomiej Szafrański z kl. 4a
  9. Aleksandra Święcicka z kl. 4a
  10. Oliwier Uchmański z kl. 4a
  Gratulujemy!!!

Wyniki szkolnego konkursu poetyckiego "Wiosna"
 
  W marcu 2014r. odbył się poetycki konkurs "Wiosna", zorganizowany przez Samorząd Szkolny 4-6.
  I miejsce: klasa 5a oraz 6a (chłopcy)
  II miejsce: klasa 4b
  III miejsce: klasa 4a
  Gratulujemy!!!

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego "Pani Wiosna"
 
  W marcu 2014r. odbył się plastyczny konkurs "Pani Wiosna", zorganizowany przez Samorząd Szkolny 4-6.
  I miejsce: klasa 4a oraz 4b
  II miejsce: klasa 6a
  III miejsce: klasa 5a
  Gratulujemy!!!

Izabela Klus z kl. Ia zajęła III miejsce w konkursie plastycznym "Warszawska Syrenka".
  
Gratulujemy!!!

W eliminacjach dzielnicowych 37. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”
   Jarema Sługocki z klasy 6a zajął II miejsce,
   Antonina Laskowska z klasy 4b zajęła III miejsce.
   Gratulujemy!!!

Róża Sadowska z klasy 2b otrzymała wyróżnienie w eliminacjach dzielnicowych
   37. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”.
   Gratulujemy!!!

Konkurs matematyczny im. Jana Śniadeckiego
  Uczniowie zakwalifikowani do kolejnego drugiego (dzielnicowego) etapu konkursu:
  1. Oliwier Uchmański z kl. 4a
  2. Maria Witkowska z kl. 4a
  3. Zuzanna Skirzyńska z kl. 4a
  4. Jan Tomaszewski z kl. 4b
  5. Błażej Korcz z kl. 4b
  6. Jakub Pełka z kl. 6a

  Gratulujemy!!!

Wyniki plebiscytu na najsympatyczniejszą uczennicę i najsympatyczniejszego ucznia
   w roku szkolnym 2013/2014. Plebiscyt został zorganizowany w lutym 2014r.
   przez Samorząd Szkolny kl. 4-6

 
Najsympatyczniejsza uczennica:
  I miejsce: Oliwia Grott – klasa 5a – 13 głosów

  Najsympatyczniejszy uczeń:
  I miejsce: Kamil Kucharski – klasa 5a – 12 głosów
  I miejsce: Kajetan Brachfogel – klasa 5a – 12 głosów

  Gratulujemy!!!

Konkurs o ochronie przyrody i ekologii - komputerowy
 
  Dnia 6 lutego 2014r. odbył się w Naszej Szkole komputerowy konkurs o ochronie przyrody i ekologii.
  Uczestniczyli w nim uczniowie z klas III - VI, pytania zostały dostosowane do danej grupy wiekowej.
  Konkurs wypełniany był elektronicznie przez uczniów.

  Wyniki konkursu - uczniowie, którzy uzyskali maksymalną ilość punktów:
 
  Klasa 3a
  1. Małkowski Konrad
  Klasa 4a
  1. Andziak Katarzyna
  2. Uchmański Oliwier
  Klasa 4b
  1. Jakubiak Wiktoria
  2. Klus Julianna
  3. Laskowska Antonina
  4. Sługocki Paweł
  Klasa 5a
  1. Pakuła Karolina
  Klasa 6a
  1. Pełka Jakub
  2. Sługocki Jarema
 
  Gratulujemy!!!

Wyniki konkursu recytatorskiego dla uczniów klas IV-VI
 
  I miejsce: Antonina Laskowska z kl. 4b
  II miejsce: Jarema Sługocki z kl. 6a
  III miejsce: Marta Odachowska z kl. 4a
  Gratulujemy!!!

Wyniki szkolnego konkursu mitologicznego dla uczniów klas IV-VI
 
  I miejsce: Michał Cieślak z kl. 5a
  II miejsce: Rafał Gajcy z kl. 5a
  III miejsce: Ada Zmysłowska z kl. 5a, Mariusz Kowalski z kl. 5a
  Gratulujemy!!!

Wyniki konkursu plastycznego "Walentynka w języku obcym"
 
  W lutym 2014r. odbył się konkurs "Walentynka w języku obcym", zorganizowany przez Samorząd
  Szkolny 4-6.
 
  I miejsce: Marta Odachowska, klasa 4a
  II miejsce: Ania Klus, klasa 4b
  III miejsce: Karolina Kolibabska, klasa 6a
  Wyróżnienie – Karolina Radomska, klasa 4b
 
  Gratulujemy!!!

Wyniki konkursu klasowego na walentynkowo-karnawałowy wystrój sali lekcyjnej
 
  W lutym 2014r. odbył się konkurs klasowy, zorganizowany przez Samorząd Szkolny 4-6.

  I miejsce:
  Klasa 5a oraz klasa 4a
  II miejsce:
  Klasa 4b oraz klasa 6a
 
  Gratulujemy!!!

Wyniki konkursu plastycznego „Moja Babcia, Mój Dziadek na co dzień”
  Konkurs indywidualny, zorganizowany w styczniu 2014r. przez Samorząd Szkolny 4-6.

  I miejsce: Malwina Matysiewicz klasa IVa
  II miejsce: Jolanta Sokowicz klasa IVa
  III miejsce: Michał Cieślak klasa Va
  Wyróżnienia: Aleksandra Święcicka klasa IVa
                    Marta Odachowska klasa IVa
 
  Gratulujemy!!!

Wyniki konkursu poetyckiego „Najpiękniejsze wiersze dla babci i dziadka”
  Konkurs indywidualny, zorganizowany w styczniu 2014r. przez Samorząd Szkolny 4-6.

  I miejsce: Oliwier Uchmański klasa IVa
  II miejsce: Maciej Stekowski klasa IVa
  III miejsce: Maria Witkowska klasa IVa
  Wyróżnienia: Karolina Radomska klasa IVb

  Gratulujemy!!!

Wyniki konkursu plastycznego „Kartka Bożonarodzeniowa”
 
  Konkurs indywidualny, zorganizowany w grudniu 2013r. przez Samorząd Szkolny 4-6.
  I miejsce: Konstancja Maj z kl. 4b
  II miejsce: Marta Odachowska z kl. 4a
  III miejsce: Karolina Domańska z kl. 4a oraz Jakub Dudek z kl. 4a
  Wyróżnienie: Weronika Marczewska z kl. 4b oraz Maria Witkowska z kl. 4a

  Gratulujemy!!!

Wyniki konkursu plastycznego „Świąteczna Bombka”
 
  Konkurs indywidualny, zorganizowany w grudniu 2013r. przez Samorząd Szkolny 4-6.
  I miejsce: Marta Odachowska z kl. 4a
  II miejsce: Dorota Klorek z kl. 5a
  III miejsce: Malwina Matysiewicz z kl. 4a
  Wyróżnienie: Weronika Marczewska z kl. 4b oraz Maria Witkowska z kl. 4a

  Gratulujemy!!!

Wyniki konkursu plastycznego „Szopka bożonarodzeniowa”
 
  Uczniowie wykonali samodzielnie szopki bożonarodzeniowe, które zostały następnie wystawione podczas
  finału akcji „Szczęśliwa Gwiazdka 2013”.
 
  Wyniki konkursu:
  I miejsce: Karolina Kolibabska z kl. 6a
  II miejsce: Justyna Odachowska z kl. 2a, Marta Odachowska z kl. 4a, Krzysztof Kamela z kl. 6a
  III mijesce: Mateusz Olkuski z kl. 4a, Mateusz Kopciński z kl. 4b

  Gratulujemy!!!

Wyniki konkursu plastycznego „Mój przyjaciel Miś”
 
  Konkurs indywidualny, zorganizowany przez Samorząd Szkolny 4-6.
  I miejsce: Kinga Grzesik z kl. 5a
  II miejsce: Marta Odachowska z kl. 4a
  III miejsce: Karolina Pakuła z kl. 5a
  Wyróżnienie: Bartłomiej Szafrański z kl. 4a
                    Aleksandra Kowalczyk z kl. 5a
                    Zuzanna Wierzbicka z kl. 5a

  Gratulujemy!!!

Wyniki konkursu klasowego na klasowy order życzliwości
 
  Zorganizowany przez Samorząd Szkolny 4-6.
  I miejsce:
  Klasa 4a oraz klasa 5a
  II miejsce:
  Klasa 6a
  III miejsce
  Klasa 4b

  Gratulujemy!!!

Wyniki konkursu plastycznego „Warszawska Syrenka”
 
  Klasa "0"
  Wszyscy uczniowie otrzymali wyróżnienia
 
  Klasa I
  I miejsce: Julia Balcerzak
  II miejsce: Matylda Dolindo-Dolindowska
  III miejsce: Izabela Klus, Sebastian Stański
  Wyróżnienie: Daria Lebiedź, Andżelika Kurowska

  Klasa II
  Grand Prix: Daria Nowak
  I miejsce: Alicja Klimska, Maja Pruchniewska
  II miejsce: Wiktoria Fita, Piotr Rutkowski
  III miejsce: Blanka Lenartowicz, Maja Ruczyńska
                  Stanisław Trzeszczyński
  Wyróżnienia: Róża Sadowska, Wiktoria Kryst, Szymon Drabik

  Klasa III
  I miejsce: Laura Borkowska, Konrad Małkowski
  II miejsce: Kacper Urban
  III miejsce: Kamil Pakuła, Kirył Melnik
  Wyróżnienie: Kacper Łukasiewicz

  Gratulujemy!!!

Konkurs szkolny „Promocja zdrowia”
 
  Wyniki konkursu:
  I miejsce: Nikola Gajowniczek z kl. 1a
                Wiktoria Gajowniczek z kl. 1a
  II miejsce: Kamil Pakuła z kl. 3a
                 Kamil Złotkowski z kl. 3a
  Wyróżnienia: Laura Borkowska z kl. 3a
                    Kacper Łukasiewicz z kl. 3a
                    Kacper Jakubowski z kl. 3a
                    Emilia Komska z kl. 3a
 
  Gratulujemy!!!

Szkolny konkurs plastyczny dla kl. I - IV "Polska złota jesień"

  Zwycięzcy...
  Gratulujemy!!!

Dzielnicowy konkurs "Z warzywami żyję w zgodzie - jem je co dzień"

  Uczniowie z klas 2a, 2b i 3a wykonali prace zbiorowe, które zostały wyróżnione a następnie wysłane
  na dzielnicowy (zewnętrzny) etap konkursu i reprezentowały Naszą Szkołę.
  Gratulujemy!!!

IV Międzyszkolny konkurs świetlicowy – „Kartka bożonarodzeniowa” dla dzielnicy Mokotów

  Zwycięzca - I miejsce zdobyła Katarzyna Andziak z klasy 4a - praca pod kierunkiem p. Hanny Pawełek
  Gratulujemy!!!

Wyniki konkursu komputerowego na kartkę bożonarodzeniową dla dzielnicy Mokotów

  Uczniowie przygotowali techniką komputerową łącznie 40 prac.
  Dnia 03.11.2013r p. Marzena i p. Krystian przyznali wyróżnienia następującym uczniom:
  1. Kacper Urban
  2. Kamil Pakuła
  3. Mateusz Cegliński
  4. Jola Sokowicz
  5. Karolina Domańska
  6. Katarzyna Andziak
  7. Marysia Witkowska
  8. Ola Święcicka
  9. Oliwia Kryśkiewicz
  10. Zuzia Skirzyńska

  Wyróżnione prace zostały wysłane na konkurs zewnętrzny i reprezentowały Naszą Szkołę.
  Gratulujemy!!!

Parafialny konkurs jubileuszowy z okazji 30-lecia Parafii Matki Bożej Anielskiej „Osiołek
  w Piśmie Świętym”


  Wyniki konkursu:
  I miejsce: Zuzanna Tarnowska z kl. 3a
  II miejsce: Justyna i Marta Odachowskie kl. 2a i 4a
  Wyróżnienie: Karolina Radomska z kl. 4b
  Opiekun szkolny konkursu: mgr Agata Cholewa
 
  Prace wszystkich uczestników naszej szkoły wystawiono w kościele M.B. Anielskiej przy ul. Modzelewskiego
  obok prac dzieci z innych szkół.
  Gratulujemy!!!

Konkurs "Omnibus - wiem prawie wszystko"

  Uczestnicy konkursu: Kacper Urban z kl. 3a, Mateusz Cegliński z kl. 3a, Alan Kołaczyński z kl. 3a,
  zakwalifikowani do kolejnego etapu konkursu.
  Gratulujemy!!!

Konkurs matematyczny "W labiryntach matematyki"

  Patryk Góralski, uczeń z klasy 3a został zakwalifikowany do II etapu konkursu.
  Gratulujemy!!!

Mokotowski Konkurs Historyczny klas IV "Nasza biało-czerwona"

  Reprezentacja naszej szkoły:
  1. Katarzyna Andziak z kl. 4a
  2. Błażej Korcz z kl. 4b
  3. Wiktoria Jakubiak z kl. 4b
  4. Matylda Jabłonowska z kl. 4b
  Gratulujemy!!!

Laureaci konkurs plastycznego "Krajobraz mrozem malowany"

  Anna Pudo z kl. 5a oraz Marta Odachowska z kl. 4a
  Gratulujemy!!!

Wyniki konkursu "Quiz wiedzy o Polsce", zorganizowanego dnia 7 września 2013r. dla dzieci
  ze świetlicy szkolnej


  Uczniowie wyróżnieni:
  1. Maria Witkowska z kl. 4a
  2. Emilia Komska z kl. 3a
  3. Kamil Pakuła z kl. 3a
  4. Marta Odachowska z kl. 4a
  Gratulujemy!!!

Wyniki przeprowadzonych wyborów do Rady Samorządu Uczniowskiego klas 4-6
  na rok szkolny 2013/2014. Głosowanie przeprowadzono pośród wszystkich uczniów klas 4-6.

1. Przewodniczący: Oliwia Grott, klasa 5a
2. Zastępca: Julia Kupińska, klasa 6a
3. Sekretarz: Kajetan Brachfogel, klasa 5a

  Gratulujemy!!!


OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

I Mokotowski Konkurs „Super Pierwszak”
  Dnia 20 kwietnia 2013 odbył się finał I Mokotowskiego Konkursu „Super Pierwszak”.
  Wzięło w nim udział 7 uczniów z Naszej Szkoły.
  Współzawodniczyli oni ze 145 uczniami mokotowskich szkół podstawowych.
  A oto ich osiągnięcia:
       Super Pierwszak – Alicja Klimska z kl. 1a
       I miejsce – Justyna Odachowska z kl. 1a
  Gratulujemy!!!

XII Mokotowski Konkurs Ortograficzny „Ortografek 2013”
  Finał konkursu odbył się dnia 06.04.2013.
  Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów z klas trzecich.
  III miejsce zajęła Oliwia Kryśkiewicz z kl. 3a.
  Gratulujemy!!!

Konkurs matematyczny „W Labiryntach Matematyki” organizowany przez Szkołę Podstawową
  Integracyjną nr 339
      I miejsce - Jakub Ptaszyński z kl. 1a
      II miejsce - Dominik Wierzbicki z kl. 2a
  Gratulujemy!!!

Konkurs plastyczny „Z Syrenką poznajemy nasz kraj”
      II miejsce – Emilka Komska kl. 2a
  Gratulujemy!!!

Róża Sadowska z klasy 1b zajęła 3. miejsce w eliminacjach dzielnicowych 36. Konkursu
   Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Eliminacje odbyły się dnia 18 marca 2013r.
   w Ośrodku Kultury Forma przy ul. Żuławskiego 4 i uczestniczyło w nich 20 osób.
   Gratulujemy!!!

Maja Ruczyńska z klasy 1b zajęła 1. miejsce w pierwszej edycji konkursu plastyczno – ekologicznego
  „Ekośmieciak – mały strażnik przyrody” dla klas I-II, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 103
  w Warszawie. Gratulujemy!!!

Aleksandra Święcicka z klasy 3a zdobyła wyróżnienie w Konkursie literackim "Poeci dzieciom" - Julian
   Tuwim. Finał konkursu odbył się dnia 26 kwietnia 2013r. w Szkole Podstawowej nr 202 w Warszawie.
   Gratulujemy!!!

 

TENIS STOŁOWY 

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2012/2013

Zajęcia prowadzi Marek Skawiński – instruktor tenisa stołowego, pedagog.

Udział w 22 turniejach dla dzieci ze szkół podstawowych w kat kl. 1-3 oraz 4-6.
Dzieci z Naszej Szkoły zajęły w tych turniejach 21 pierwszych miejsc, 19 drugich, 20 trzecich i 10 czwartych.

II miejsce w Mistrzostwach Mokotowa  w kategorii dziewcząt – grudzień 2012r.
Drużyna w składzie: Karolina Pakuła i Karolina Domańska

VI Grand Prix Legionowa (8 turniejów w okresie październik 2012 – maj 2013, klasyfikacja końcowa
po 8 turniejach)

Dziewczęta kl. 1-3

1. Zuzanna Skirzyńska
2. Karolina Domańska
3. Matylda Jabłonowska

Chłopcy kl. 1-3

3. Jakub Dudek
5. Piotr Król
6. Marek Piętka
7. Jakub Domański

Chłopcy kl. 4-6

3. Kamil Kucharski

Mokotowski Turniej Tenisa Stołowego – październik 2012r.

Dziewczęta kl. 1-3

1. Zuzanna Skirzyńska
3. Karolina Domańska

Chłopcy kl. 1-3

1. Jakub Dudek
2. Piotr Król
3. Kamil Pakuła

Dziewczęta kl. 4-6

1. Karolina Pakuła

Siekierkowski Turniej Tenisa Stołowego – listopad 2012r.

Dziewczęta kl. 1-3

1. Karolina Domańska
2. Zuzanna Skirzyńska
3. Matylda Jabłonowska

Chłopcy kl. 1-3

1. Jakub Dudek
2. Piotr Król

Dziewczęta kl. 4-6

1. Karolina Pakuła

Chłopcy kl. 4-6

2. Kamil Kucharski

Mokotowski Turniej Tenisa Stołowego dla Amatorów – kwiecień 2013r.

Dziewczęta kl. 1-3

1. Karolina Domańska

Chłopcy kl. 1-3

1. Jakub Dudek
2. Piotr Król
4. Marek Piętka

Chłopcy kl. 4-6

1. Kamil Kucharski

Siekierkowski Turniej Tenisa Stołowego – maj 2013r.

Dziewczęta kl. 1-3

1. Matylda Jabłonowska

Chłopcy kl. 1-3

1. Jakub Dudek
2. Piotr Król
3. Dominik Wierzbicki
4. Jakub Domański

Mistrzostwa Mazowsza w kategorii „Żak” (dzieci urodzone w 2002r. i młodsi, startowały dzieci
z Klubów Sportowych – 42 dziewczynki i 63 chłopców)

17. miejsce – Karolina Pakuła
21. miejsce – Zuzanna Skirzyńska
27. miejsce – Kamil Kucharski

Dzieci, które wygrały pojedyncze turnieje w latach 2011-2013:

Karolina Pakuła – 15 zwycięstw
Kamil Kucharski – 9 zwycięstw
Zuzanna Skirzyńska – 7 zwycięstw
Karolina Domańska – 6 zwycięstw
Jakub Dudek – 4 zwycięstwa
Kajetan Brachfogel – 3 zwycięstwa
Kacper Jastrzębski – 2 zwycięstwa
Matylda Jabłonowska – 1 zwycięstwo

GRATULUJEMY !!!


Copyright © 2006-2019 Szkoła Podstawowa Nr 119
All rights reserved
Todos los derechos reservados